Geen reacties

Nieuwe ontwikkelingen examinering

Nieuws examineren

De examencommissie heeft besloten dat de gepubliceerde begrippenlijsten vanaf heden door examenkandidaten gebruikt mag worden bij het theorie-examen. Hierbij moet de examinator de begrippenlijsten aan het begin van het examen uitgereikt hebben. Ook kunnen de opleiders de begrippenlijsten meenemen in hun opleiding zodat de examenkandidaat in een vroeg stadium bekend is met de juiste terminologie in de verschillende talen.

Inmiddels is de begrippenlijst naast het Nederlands in 13 andere talen vertaald, waaronder het Pools, Bulgaars en het Slowaaks. Bekijk hier alle begrippenlijsten.

Examen Monteur

Voor het praktijkexamen van de Monteur zijn vier nieuwe versies vastgesteld, zowel voor een groep van 2 als voor een groep van 3 kandidaten. Hiermee is het praktijkexamen volledig vernieuwd en aangepast aan de huidige wet- en regelgeving én de Richtlijn Steigers.

De examencommissie is momenteel bezig met de vernieuwing van het theorie- en praktijkexamen voor de 1e Monteur.

Gerelateerde nieuwsberichten
Nieuws

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Fill out this field
Fill out this field
Geef een geldig e-mailadres op.
Je moet de voorwaarden accepteren voordat je het bericht kunt verzenden.

Menu